Молоді греко-католики презентують у Львові диск української традиції літургійного співу XVII – XIX ст.

21.12.2017 22:47 12

Молоді греко-католики презентують у Львові диск української традиції літургійного співу XVII – XIX ст.

Презентація відбудеться у храмі Блаженного о. Климентія Шептицького (вул. Кривоноса, 1) і розпочнеться вечірнею, після якої хор «Етерія» заспіває декілька творів з диску, а Максим Тимо, упорядник піснеспівів літургії, розповість детальніше про духовно-мистецький вимір літургійного співу та ідею цього аудіозапису.
Праця над випуском диску «Тебе оспівуємо» тривала понад рік часу і розпочалась з підбору та музичної адаптації нот Максимом Тимо. Молодіжний хор «Етерія» вивчив і записав всі основні частини літургії у храмі Стрітення Господнього Українського католицького університету (УКУ).
Диск, який презентують, є вже шостим у серії «Традиція українського церковного співу». Він містить унікальні піснеспіви літургії, зібрані з українських пісенних джерел XVII–XIX ст. – нотолінійних Ірмологіонів.
«Традиція українського церковного співу» − це проект Патріаршої літургійної комісії УГКЦ, який має на меті відродження та розвиток літургійного співу в Україні. Від часу заснування проекту у 2012 році світ побачили шість аудіовидань літургійного співу, а також відео, аудіо та нотні дидактичні матеріали.
Прослухати аудіозапис одного з піснеспівів можна тут.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Ламинат самого лучшего качества в Днепре Выбираем бутсы для футбола Кухонная мебель из натурального дерева Автооптика по заводским ценам

Публикации