Молодіжна проща вирушила сьогодні до Унівської лаври

17.05.2019 18:01 3

Молодіжна проща вирушила сьогодні до Унівської лаври

Декілька сотень віруючих сьогодні вирушили на прощу до Свято-Успенської Унівської лаври. Це вже XXVI така проща, організована Товариством українських студентів-католиків «Обнова» і монахами Студійського уставу за підтримки церковних і громадських організацій.

Традиційно вона відбувається перед третьою неділею травня, в яку вшановують чудотворну ікону Унівської Богородиці. Це свято буде встановлено в УГКЦ до цієї прощі.

Паломництво розпочалося з Архиєрейської Літургії у храмі архистратига Михаїла, яку очолив митрополит Львівський Ігор (Возьняк).

Після цього прочани сформувалися у групи на чолі зі священиками і колоною вирушили вулицями Львова. За словами голови Товариства «Обнова» Оленки Пляченко, від храму вирушило понад 750 осіб, але по ходу прощі до неї має приєднатися ще кілька сотень учасників.

Цього року проща пройде за маршрутом Львів – Лисиничі – Винники – Соснівка – Гаї – Городиславичі – Романів – Ганачівку – Затемне – Коросно – Сивороги – Унів. На першу ніч учасники зупиняться в с. Романові. Другого дня під вечір вони дійдуть до Унева, де на них чекають нічні чування та нічний похід зі свічками на Чернечу гору, де відбудеться панахида.

Завершиться проща двома Архиєрейськими Літургіями в неділю: о 4:00 розпочнеться Богослужіння, яке очолить вдадика Теодор (Мартинюк), а о 11:00 Літургію очолить владика Йосиф (Мілян).

Цьогорічна проща присвячена 150-ій річниці від дня народження о. Климента (Шептицького), архимандрита Унівської лаври, та століттю відновлення монашества в Уневі.

Молодіжна проща вирушила сьогодні до Унівської лаври
До прощі Обнова видала книжечку з корисною інформацією і молитвами

Молодіжна проща вирушила сьогодні до Унівської лаври

Молодіжна проща вирушила сьогодні до Унівської лаври

Молодіжна проща вирушила сьогодні до Унівської лавриГасло дня: Ми не з цукру, ми не з солі - нам не треба парасолі

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/75852/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие потолочные светильники в детскую комнату Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» «Квадродрайв» 3 способа привязать к себе любовь Каким должен быть профессиональный массажный стол?

Публикации