Молитва за мир об’єднала в Херсоні місцеву владу та ієрархів церков

03.04.2018 17:18 9

Молитва за мир об’єднала в Херсоні місцеву владу та ієрархів церков

Серед учасників ходи – представники міської та обласної влади, зокрема голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв й Високопреосвященніший Климент архієпископ Сімферопольський та Кримський Керуючий Херсонською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Закликаючи людей об’єднатися у велику єдину християнську сім’ю, архієпископ Климент прочитав молитву за мир в Україні колишнього патріарха УАПЦ Мстислава (Скрипника), якому 10 квітня мине 120 років від народження. Ця молитва передруковується десятки років різними мовами світу.
У своєму виступі голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підкреслив, що Херсон – це територія миру, це Україна.
Владика Борис – єпископ Херсонський та Миколаївський, керуючий Таврійської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, звертаючись до людей, побажав миру, добробуту і благодатті, та згадав слова відомого українського письменника Олеся Гончара: «Бережімо собори наших людських душ!».
Старший пресвітер об'єднання (союзу) євангельських християн баптистів Херсонської області Павло Смоляков закликав молитися за Херсон і Україну.
Пастор реформаторської церкви Херсона Сергій Кукушкін у молитві підкреслив цінність і важливість сім’ї у формуванні здорового суспільства.
Генеральний секретар Українського біблійного товариства Олександра Бабійчук звершив молитву за благословення церков і храмів.
Під час спільної молитви привітали громаду і представники Української Греко-католицької церкви отець Олексій, пастор церкви християн віри євангельської Юрій Колесніков, капелан та протоієрей УАПЦ КП Юрій Курило, пастор Острівської церкви християн Олег Шаталов.
На зібранні усі присутні заспівали «Молитву за Україну», відому під назвою «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Общественная деятельность Юрия Крука Сеялка точного высева - профессиональный инструмент для посева Защитные пленки в Vibroplus Качественная и надежная трубопроводная арматура Фотообои в спальню на любой вкус

Публикации