Михайло Добкін встановив призовий фонд за краще есе про «християнсько-соціалістичні» цінності своєї партії

30.03.2018 17:30 36

Михайло Добкін встановив призовий фонд за краще есе про «християнсько-соціалістичні» цінності своєї партії

Згаданий депутат, який є прихожанином і меценатом УПЦ (МП), розійшовся у поглядах з "Опозиційним блоком" (колишні "регіонали") та нещодавно заснував нову партію «Християнські соціалісти».
Школа помічника народного депутата за погодженням з Михайлом Добкіним пропонує молоді у короткому творі на тему «Християнський соціалізм» розкрити «авторське уявлення про Християнський Соціалізм, його реальне наповнення, своєчасність і можливість бути реалізованим в сучасному світі, також необхідно висловити свою думку про стійкість і конкурентоспроможність держави, побудовану за принципом Християнського Соціалізму. Обов'язковим є розкриття відносин в трикутнику Людина - Християнські цінності - Держава».
Обсяг роботи - 10 тисяч знаків (з пробілами). Роботу необхідно надіслати в форматі Word.
Участь у конкурсі можуть брати всі охочі, не обов'язково випускники Школи помічника народного депутата
Призовий фонд становить 26 000 грн:
1 місце - грошова винагорода 13 000 грн.
2 місце - грошова винагорода 8000 грн.
3 місце - грошова винагорода 5000 грн.
Як додаток до приза організатори обіцяють зустріч – сніданок особисто з народним депутатом України, лідером партії «Християнські соціалісти» Михайлом Добкіним (на зустріч можуть потрапити 10 конкурсантів, що потраплять до першої десятки)
Крім того, гарантована можливість працевлаштування кращого конкурсанта (Михайло Добкін готовий розглянути кандидатів на посаду свого помічника-консультанта).
Надіслати роботу необхідно на електронну пошту assistant.gov@gmail.com до 10 квітня включно, до 23.00 вечора.
Нагадаємо, що спікер УПЦ КП вже піддав критиці використання абревіатури імені Ісуса Христа на прапорі партії Добкіна.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему все чаще используют LED экраны в освещении церковной жизни Как быстро одолжить деньги на карту? Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Помощь профессионалов при вскрытии замка Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов

Публикации