Митрополит УПЦ МП судиться з чернівецькою газетою "Час"

12.04.2019 10:03 0

Митрополит УПЦ МП судиться з чернівецькою газетою

11 квітня Першотравневий суд Чернівців розпочав розгляд справи щодо захисту честі, гідності та ділової репутації митрополита Черновецького і Буковинського УПЦ МП Мелетія, який звунуватив редакцію газети «Час» у брехні.

Про це повідомляє molbuk.ua.

Митрополит Мелетій (Єгоренко) подав заяву через матеріал "Бариги в рясах. Як живеться московським попам на Буковині", що був розміщений на сайті chas.cv.ua. Він заявляє, що інформація в матеріалі є неправдивою і вимагає опублікувати спростування. Також позивач бажає отримати відшкодування у розмірі 3723 гривень із витратами на суд.

Під час засідання сторони судового процесу озвучили вимоги та надали суду докази своєї правоти. Сам владика Мелетій із редактором газети Петром Кобевком у залі суду були відсутні, їх інтереси відстоювали адвокати.

За словами адвоката позивача, насправді митрополит Мелетій володіє лише трьома автівками, а не п'ятьма, про які йдеться у матеріалі. Як доказ, юрист надав довідку про приватну власність єрарха.

У відповідь на це захиснк відповідача наголосив, що довідка про приватну власність була отримана за місяць після публікації, а цього часу достатньо, аби змінити документи. Також захисник звернув увагу на те, що позивач є публічною особою, тому інформація про нього є такою, що викликає суспільний інтерес.

Почувши позиції сторін конфлікту, суддя Галичанський оголосив перерву для підготовки до судових дебатів. Про наступну дату проведення засідання Першотравневий райсуд оголосить пізніше.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75401/

Следующая новость
Предыдущая новость

Медицинская книжка для вашего трудоустройства Эффективное лечение наркомании в Харькове Новые схемы лечения вируса гепатита С дают отменные результаты и дарят надежду Профессиональный татуаж в Краснодаре Поиск разных вакансий в Одессе

Публикации