Митрополит УПЦ МП розсилає священикам, які перейшли в ПЦУ, «смс-ки» з погрозами

10.02.2019 14:13 6

Митрополит УПЦ МП розсилає священикам, які перейшли в ПЦУ, «смс-ки» з погрозами

На Житомирщині священики, які перейшли до Православної Церкви України, отримують смс-повідомлення з погрозами від імені ієрарха УПЦ Московського Патріархату.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Житомирської єпархії Православної Церкви України.

«На священиків, які перейшли в Православну Церкву України, чиниться тиск єрархом Російської Церкви в Україні митрополитом Овруцьким і Коростенським Віссаріоном (Стретовичем). Він розсилає духовенству смс-повідомлення з погрозами та закликами до покаяння. Також митрополит Віссаріон попереджає, що в громади, які перейшли від нього, будуть прибувати російські священики та люди, які «можуть допомогти покаятись»», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що про дії митрополита РПЦ в Україні поінформував секретаря Житомирської єпархії протоєрея Павла Ядчишина єрей Владислав Сєнік, який нещодавно перейшов до ПЦУ з Російської Церкви.

У єпархії повідомляють, що тиск з боку митрополита Віссаріона чиниться на релігійні громади смт. Гранітне, с. Маклаївка, с. Федорівка Малинського району та інших районів Житомирської області.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74654/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у? Роскошные свадебные платья в салоне «Анабель» Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Вкусные снеки на закуску Выдающийся деятель из мира политики

Публикации