Митрополит УПЦ (МП) просив Путіна помилувати російського кримінального авторитета

08.02.2019 13:50 6

Митрополит УПЦ (МП) просив Путіна помилувати російського кримінального авторитета

Справжньою метою візиту митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія УПЦ МП до Москви була не участь у заходах з 10-річчя інтронізації Патріарха Московського Кирила, а зустріч з президентом РФ для того, щоб просити помилування вбивцю, керівника одного з найвпливовіших російських ОЗУ – Фінагіна Сергія Вікторовича (відомий у кримінальному світі як «Фін»), лідера кінгісепського злочинного угрупування, яке виникло у 1992 році у місті Москва. Про це повідомляє сайт Рівненські новини з посиланням на blog.meta.ua.

Митрополит просить Путіна "проявити чоловіколюбіє і надати можливість Сергію Фінагіну повернутися у суспільство і нашу церковну родину".

Складалось ОЗУ переважно із вихідців із Кінгісепу Ленінградської області РФ, які у період з 1992-2006рр. спеціалізувались на замовних вбивствах, вимаганнях та навіть терактах.

Сам Фінагін був затриманий у 2006 році та відбуває покарання у місцях позбавлення волі.

За матеріалами російських ЗМІ Фінагін є справжнім вбивцею, володіє всіма видами вогнепальної та холодної зброї, прийомами рукопашного бою, в критичних ситуаціях веде себе неадекватно, надзвичайно агресивний, здатний до невмотивованих вбивств.

Фінагін_1.jpg

Фінагін_2.jpg

Звернення_до_Путіна.jpg

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/74633/

Следующая новость
Предыдущая новость

Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Триммер для бороды УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Самая точная информация об офшорах Организация похорон в Киеве недорого

Публикации