Митрополит УПЦ МП Онуфрій взяв участь у роботі Синоду РПЦ у Санкт-Петербурзі

31.05.2019 10:12 12

Митрополит УПЦ МП Онуфрій взяв участь у роботі Синоду РПЦ у Санкт-Петербурзі

30 травня 2019 року Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у черговому засіданні Синоду Російської Православної Церкви, що відбулося в будівлі Святішого Урядового Синоду в Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолив Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Як йдеться у повідмоленнні, під час засідання Синоду були обговорені актуальні питання життєдіяльності Російської ї Православної Церкви.

Як виглядає з журналів Синоду, цього разу на порядку денному Синоду не було теми України і діяльності УПЦ (МП).

Однак напередодні Синоду РПЦ, 29 травня , у Москві відбулася міжнародна конференція, присвячена «порушенню прав віруючих в Україні». З доповіддю про «утиски» УПЦ МП і «недобровільний характер переходів громад в ПЦУ» на конференції виступив митрополит Волоколамський Іларіон (Алфеєв).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/76002/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу" Sale of hair in bulk. How choose the best product? Качественные металлопластиковые окна от бренда Rehau Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Комплексный подход к решению проблем со здоровьем

Публикации