Митрополит УПЦ МП закликав Путіна звільнити українських моряків

09.12.2018 14:12 9

Митрополит УПЦ МП закликав Путіна звільнити українських моряків

Митрополит Сарненський і Поліський УПЦ МП Анатолій попросив Володимира Путіна звільнити захоплених українських моряків.

Про це йдеться у його зверненні до президента РФ, повідомляє Українська правда.

"На прохання віруючих людей Українського Полісся, від імені духовенства Сарненського-Поліської єпархії Української Православної Церкви і від себе особисто, звертаюся до Вас з проханням про допомогу: допоможіть звільнити воїнів-моряків, які стали заручниками події 25 листопада 2018 року в акваторії Азовського моря", - написав він.

"Я не можу давати оцінку політичним подіям, але мій християнський обов'язок, як архиєрея Православної Церкви, об'єднаних одним Христом двох сусідніх народів і держав, зобов'язує мене, як і моя християнська совість, співчувати постраждалим морякам та їхнім родинам, і не мовчати, коли страждають люди і їхні близькі, враховуючи, що один з моряків родом з Полісся", - додав Анатолій.

Він напряму звернувся до Путіна з проханням звільнити моряків з полону, "щоб вони змогли зустріти Різдво Христове зі своїми люблячими рідними".

Раніше митрополит Одеський УПЦ (МП) Агафангел (Саввін) просив Патріарха РПЦ Кирила (Гундяєва) звернутися до керівництва Росії з проханням визволити українських моряків.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/73824/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные швейцарские часы от проверенных брендов Юридический перевод документов Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ Медицинский журнал для вас Особенности складских тележек

Публикации