Митрополит УГКЦ зустрівся з родинами загиблих воїнів, а капелан УПЦ КП молився за мир і перемогу з морськими піхотинцями Одещини

20.10.2018 4:30 3

Митрополит УГКЦ зустрівся з родинами загиблих воїнів, а капелан УПЦ КП молився за мир і перемогу з морськими піхотинцями Одещини

Спочатку відбулася спільна заупокійна панахида, на які поіменно згадали полеглих героїв Тернопільщини, а відтак у конференц-залі храму - дружня зустріч.
Архієрей висловив особливі слова вдячності та підтримки родинам полеглих воїнів. Кожному побажав мужності, сили та витривалості: «Церква вас любить та є з вами. Воїни-герої захистили наші життя, а тепер ми через свою молитву допоможімо їм осягнути вічне життя та райську насолоду».
Матері та дружини полеглих ставили запитання та давали пропозиції. Домовилися частіше проводити пообідні зустрічі, зокрема зібратися на реколекції у Зарваниці, провести спільну святу вечерю, а також присвятити останню суботу кожного місяця поминальній молитві за полеглими воїнами. Молитва відбуватиметься на Микулинецькому кладовищі Тернополя на місці поховання воїнів (початок о 10:00).
У заході взяли участь синкел у справах стратегії розвитку Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Віталій Козак, військовий капелан о. Дмитро Квич, представники влади.

У ці ж дні з благословення керуючого Одесько-Балтською єпархією єпископа Павла в відбулась зустріч військового капелана о. Івана Гуменюка та представників Українського козацтва з військовослужбовцями 35-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗС України, що базується у н.п. Дачне Одеської області.

Митрополит УГКЦ зустрівся з родинами загиблих воїнів, а капелан УПЦ КП молився за мир і перемогу з морськими піхотинцями Одещини Близько 200 морських піхотинців тільки-но повернулись зі сходу України, де виконували бойові завдання та боронили Україну.
Разом з о. Іваном військові помолилися за мир і перемогу України над агресором. Капелан окропив святою водою бійців.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! Выбираем обувь под платье: совет эксперта Универсальное и комфортное онлайн казино

Публикации