Митрополит УГКЦ Василь Семенюк відзначає три ювілеї

02.07.2019 1:39 3

Митрополит УГКЦ Василь Семенюк відзначає три ювілеї

Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав нагородив Патріаршою грамотою владику Василя Семенюка, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського, з нагоди трьох ювілейних дат: 70-річчя з дня народження, 45-річчя священничих свячень, 15-річчя єпископської хіротонії.

Грамоту було урочисто прочитано і вручено ювіляру 30 червня 2019 року у Зарваниці, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«У вашому служінні сам Господь через Святі Тайни, проповідь, добрі діла невидимо сходить і спочиває у своїй Церкві, роблячи кожного християнина причасником Божої благодаті», – мовиться у тексті грамоти.

«Святкування ваших ювілеїв – це велика подія для всіх нас. Разом із вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові», – сказано в документі.

Довідка: Василь Семенюк народився 2 липня 1949 року с. Дора, нині в межах міста Яремче, Івано-Франківська область.

22 грудня 1974 року владика Володимир Стернюк висвятив його на священника.

3 квітня 2004 року в катедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі відбулася архиєрейська хіротонія Василя Семенюка — єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76341/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Жидкий лазер для депиляции Программа 1С Обучение танцам в Киеве: сальса за 3 месяца! Широкий ассортимент качественного зуботехнического оборудования

Публикации