Митрополит Симеон спрогнозував масове приєднання священиків до помісної Церкви

24.12.2018 22:39 27

Митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), який серед засновників Православної Церкви України, озвучив умови для приєднання до неї великої кількості інших священиків УПЦ МП. Він також висловив упевненість, що в майбутньому перехід парафій з УПЦ МП в помісну Церкву стане незворотним.

За словами владики Симеона, можлива різна швидкість процесу переходу священиків з УПЦ МП в ПЦУ в різних областях. Це залежить, за його словами, від низки умов і ставлення населення до української та російської Церков. Про це повідомляє "Україна Нова".

Митрополит назвав три головні умови масового переходу священиків з УПЦ МП в помісну Церкву

На його думку, якби на Об'єднавчому Соборі були присутні більше число архиєреїв УПЦ МП, то вже зараз багато священиків у Вінницькій взяли б з нього приклад.

«Далі формуванню їх позиції сприятимуть декілька речей. Першою і головною умовою є Томос, очікуваний 6 січня. Другою умовою — закон про перейменування УПЦ МП (вже прийнятий 19 грудня) і про реєстрацію статутів, щоб у кожної громади було право самостійно вирішувати, з ким залишитися — з російською Церквою чи українською. І третя умова — визнання ПЦУ іншими Церквами. Нашими священиками прямо сказано: ось коли ПЦУ буде визнана іншими Церквами, ми, може, теж в неї віллємося. Так чи інакше, потрібно бути готовими до процесу тривалого. Це як народження дитини: вже з'явився на світло, але ще довго потребує материнської допомоги », — сказав він.

Нагадаємо, митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький) — один з двох представників УПЦ МП, які прийшли на Об'єднавчий Собор.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74049/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать долговечную и прочную ванну? Магазин косметологического оборудования Cosmo-Prof Онлайн кредиты на любые нужды украинцев Купить классный уголок Широкий ассортимент качественного зуботехнического оборудования

Публикации