Митрополит Симеон подав до суду на УПЦ МП: там вирішили, він хоче повернутися

05.01.2019 8:44 12

Митрополит Симеон подав до суду на УПЦ МП: там вирішили, він хоче повернутися

Митрополит Симеон, який брав участь в Об'єднавчому Соборі і перейшов в ПЦУ, подав до суду на УПЦ МП. У Московському Патріархаті позов сприйняли. Як бажання повернутися до Церкви. Про це заявили в прес-службі УПЦ МП, повідомляє Ліга.Новости.

"В УПЦ розцінюють судовий позов з вимогою" відновлення на роботі "як спробу повернутися до Церкви, адже не можна поновитися на посаді керуючого Вінницькою єпархією без відновлення в сані єпископа УПЦ", - йдеться в повідомленні.

Також в УПЦ МП іронічно підтримали митрополита: "З розумінням ставимося до стресового стану і дезорієнтації Симеона після переходу в ПЦУ".

Сам же митрополит Симеон категорично відкинув можливість свого повернення в УПЦ МП і аргументував позов захистом "людської гідності і честі".

"Чому я пішов до суду? Тому що указ, підписаний митрополитом Онуфрієм, можна трактувати як покарання за ухилення від моїх зобов'язань. Крім того, під сумнів поставлено моя порядність і честь. Я не розкольник і не дозволю себе так називати ", - відповів митрополит ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74151/

Следующая новость
Предыдущая новость

Курс валют – выгодный обмен в Днепре Покупка рюкзака в Украине Тысячи люстр на одном сайте Сайт Владимира Мунтяна: философия из первых уст Как подготовиться к печати бейджей на мероприятие?

Публикации