Митрополит Онуфрій привітав Зеленського з перемогою на виборах

23.04.2019 7:51 3

Митрополит Онуфрій привітав Зеленського з перемогою на виборах

Предстоятель УПЦ МП Онуфрій (Березовський) привітав Володимира Зеленського з «впевненою перемогою на виборах» та запевнив, що УПЦ МП підтримуватиме усі його починання у справі утвердженню та розвитку духовних і моральних цінностей.

Подаємо повний текст привітання:

Його Високоповажності

пану Зеленському Володимиру Олександровичу

кандидату в Президенти України

Вельмишановний Володимире Олександровичу!

Від імені повноти Української Православної Церкви та від себе особисто сердечно вітаю Вас з обранням на посаду Президента України.

Ваша впевнена перемога на виборах стала свідченням великої довіри до Вас з боку українського суспільства. Також це є ознакою того, що заявлені Вами пріоритети розвитку країни співпадають з надіями та прагненнями нашого народу, який бажає нашій Батьківщині єдності, миру та процвітання, а також викорінення всього того, що вносить розбрат та ворожнечу всередину Української держави.

Впевнений, що Ваше служіння на посаді Президента України буде виступати гарантом дотримання державною владою Конституції, визначеного Основним законом принципу невтручання держави у справи Церкви, а також прав та свобод віруючих усіх конфесій.

Ви можете розраховувати на безумовну підтримку Української Православної Церкви в усіх питаннях, які сприятимуть утвердженню та розвитку духовних і моральних цінностей українського суспільства.

Божого Вам благословення на Вашому новому і відповідальному шляху служіння Україні та її народові!

З глибокою повагою,

+ Онуфрій

Митрополит Київський і всієї України

Предстоятель Української Православної Церкви

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/75521/

Следующая новость
Предыдущая новость

Реле напряжения, защита электроприборов. Виртуальный мир сказочных приключений Когда дизайн становится произведением искусства Выбрать спиннинг Счастливый билет

Публикации