Митрополит Олександр (Драбинко) судиться з Предстоятелем УПЦ МП

24.05.2019 7:12 9

Митрополит Олександр (Драбинко) судиться з Предстоятелем УПЦ МП

29 травня Печерський суд Києва розгляне позов митрополита ПЦУ Олександра (Драбинка) до Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія (Березовського).

Про це йдеться на сайті Переяславсько-Вишневської єпархії ПЦУ.

«22 травня 2019 року, в день перенесення мощей святителя Миколая, на мою адресу надійшла звістка, що після тривалого зволікання Печерський районний суд м. Києва нарешті Іменем України постановив ухвалу про відкриття провадження у справі та призначив підготовче судове засідання на 29 травня 2019 року о 15 год. 00 хв».

Як зазначає сайт, причина позову – образа честі, гідності та ділової репутації.

«14 листопада 2016 року на офіційному сайті Релігійної організації «Місія синодальний інформаційно-просвітницький відділ Української Православної Церкви» у глобальній комп’ютерній мережі Інтернет було оприлюднено «Відкрите звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до Президента України Петра Порошенка».

Нагадаємо, що за своєю формою згадане Звернення дещо нагадує печалування.

З належною шаною ставлюся до Блаженнішого Митрополита Онуфрія і жодним чином не заперечую його архіпастирське право печалування.

Як християнин та священик молитовно бажаю народному депутату України Вадиму Владиславовичу Новинському, на захист якого виступили члени Священного Синоду, миру з Богом та спасіння душі. Водночас, оскільки у Зверненні Священного Синоду вкрай негативно згадано моє ім’я, відразу після публікації Звернення я звернувся з відкритим листом до Блаженнішого Митрополита Онуфрія та до всього єпископату Української Православної Церкви, в якому вказав на безпідставність звинувачень та їх вигаданий, наклепницький характер.

Відповіді на мій лист я не отримав, тому у лютому 2019 року прийняв непросте для себе рішення — позиватися до підписанта Звернення — Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви (в миру — Березовського Ореста Володимировича) з позовом про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної (немайнової) шкоди, і 15.02.2019 року звернувся з відповідною заявою до Печерського райсуду м. Києва», - зазначають у Переяславсько-Вишневській єпархії ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/75914/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основные правила при игре в онлайн-слоты Профессиональный семейный адвокат Играть в популярные игровые аппараты в онлайн казино Игровой Клуб Vulkan Виды вкладок Наращивание волос с помощью тресс

Публикации