Митрополит Запорізький Лука пригрозив районному голові “духовною смертю” і родовим прокляттям

30.01.2019 5:30 3

Митрополит Запорізький Лука пригрозив районному голові “духовною смертю” і родовим прокляттям

Митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука (Коваленко), відомий своїми різкими висловлюваннями і вчинками, що викликають скандали в ЗМІ, направив в середині січня різке послання Володимиру Гряністому, голові Новомиколаївської районної держадміністрації Запорізької області.

Як повідомляє Релігійна правда з посиланням на Credo.Press, митрополит Лука дорікає чиновнику, що той, в порушення Конституції України, умовляє і залякує духовенство РПЦ в Україні в Новомиколаївському районі, домагаючись його переходу до ПЦУ.

Зокрема, він звинувачує главу райдержадміністрації у зраді Церкви “заради “сочевичної юшки” і подачок від можновладців, під впливом безперервного потоку брехні із засобів масової дезінформації”.

Митрополит Лука також називає Володимира Грінястого “морально слабкою людиною, не здатною цінувати свою людську гідність”.

Керуючий Запорізькою єпархією УПЦ МП пророкує, що главу адміністрації спіткає “духовна смерть”, його рід буде проклято і його нащадків спіткає покарання.

Нагадаємо, нещодавно намісник Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) похвалився, що після його прокляття загинули четверо музейних працівників, які займалися питанням виселення ремонтних майстерень з лаври.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/74508/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подача одного из самых популярных казино Печное отопление для дома или дачи Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати Учим английский на солнечной Мальте Доставка цветов от настоящих профессионалов

Публикации