Митрополит Епіфаній: Якщо українці хочуть, то святкуватимемо Різдво 25 грудня

24.11.2019 18:41 9

Митрополит Епіфаній: Якщо українці хочуть, то святкуватимемо Різдво 25 грудня

Митрополит Епіфаній повідомив, що Різдво можна святкувати за григоріанським календарем 25 грудня, якщо українці цього хочуть.

Про це повідомляє Vlasno.info.

За словами Митрополита Епіфанія, зараз важко уявити скільки часу знадобиться, щоб змінити святкування цього великого свята зі звиклого нам, 7 січня.

«Більшість Помісних Православних Церков святкують Різдво за новим, григоріанським календарем. І ми це можемо робити в майбутньому, якщо це буде сприймати український народ. Якщо християни в Україні почнуть святкувати Різдво 25 грудня, незабаром можна буде і говорити про зміни в Церкві», - сказав він.

«Якщо Церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне жодних проблем», - додав першоєрарх.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/77911/

Следующая новость
Предыдущая новость

Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси Широкоформатная печать баннеров в Одессе Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам? Футбольные бутсы

Публикации