Митрополит Епіфаній у Софії Київській серед імен Предстоятелів Церков згадав і Патріарха Кирила

08.01.2019 4:59 9

Митрополит Київський та всієї України Епіфаній під час Різдвяного Богослужіння у Софійському соборі згадав Предстоятелів усіх помісних православних Церков, у тому числі і Патріарха РПЦ Кирила, який новостворену Православну Церкву України назвав «об'єднанням двох угруповань розкольників».

Коментуючи згадування імені Кирила під час Богослужіння у Софії, глава департаменту з питань релігій Мінкульту Андрій Юраш пояснив це церковною традицією, а не молитвою власне за Кирила.

“Предстоятель Української Церкви згадав предстоятелів всіх інших помісних православних Церков. Зробив він це згідно з диптихом Константинопольського Патріархату, згідно зі схемою та традицією православного Богослужіння”, – прокоментував Андрій Юраш.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74208/

Следующая новость
Предыдущая новость

Берите автомобили во временное пользование Примите оправданное решение на счет решебников Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Диваны современные, модульные, модные и необычные Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник

Публикации