Митрополит Епіфаній та Марина Порошенко обговорили майбутнє України

18.04.2019 13:01 0

Митрополит Епіфаній та Марина Порошенко обговорили майбутнє України

Дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм. Під час зустрічі сторони обговорили спільні благодійні проекти та долю України, інформує прес-служба Глави держави.

«Маємо зберегти свободу та цілісність України, щоб мати майбутнє. Адже без вільної та цілісної держави в українського народу немає майбутнього», – зазначив Митрополит Епіфаній.

Предстоятель ПЦУ наголосив на тому, що українцям варто цінувати здобутки сьогодення. Його Блаженство підкреслив, що завдяки зусиллям українських захисників, волонтерів та влади Україна змогла локалізувати рану, яка є на Сході України. «Вдалося настільки локалізувати цю рану на Сході України, що суспільство не відчуває війну, яка там триває. Люди не усвідомлюють що можуть втратити свободу, за яку наше суспільство заплатило кров’ю героїв Небесної Сотні Майдану під час Революції Гідності», – наголосив Предстоятель.

Також у ході розмови Митрополит Епіфаній підкреслив – Українська Православна Церква молиться за те, щоб вибори Президента України відбулися чесно, прозоро і кожен зміг зробити свій вільний вибір.

«Будемо вірити в краще і молитися Богу, щоб перемогла Україна», – зазначила Марина Порошенко.

Наприкінці зустрічі Перша леді України та Митрополит Епіфаній обмінялися пам’ятними подарунками.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/75480/

Следующая новость
Предыдущая новость

Православный сайт со всей необходимой информацией Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття Где заказать справку по форме 003 Веселые приключения с Crazy Monkey на портале ArvadaCasino Как подготовить ребёнка к школе

Публикации