Митрополит Епіфаній розповів, коли Українська Церква отримає патріарший статус

30.12.2018 16:29 3

Митрополит Епіфаній розповів, коли Українська Церква отримає патріарший статус

Митрополит Київський Епіфаній впевнений, що надання Православній Церкві України патріаршого статусу станеться після цілковитого її становлення.

Про це він 29 грудня заявив в ефірі каналу "Прямий", повідомляє ТСН.

Митрополит вважає, що поки це питання не на часі, адже Церква проходить процес створення.

"Звичайно, що на першому етапі становлення нашої Православної Церкви ми будемо мати митрополичий статус. Це теж як певна умова, через яку пройшли усі інші Православні Церкви. Майже жодна з Помісних Церков одразу не отримала патріаршого статусу. Це зараз, можливо не на часі, але згодом, коли ми станемо великою сильною єдиною Церквою в Україні, то це стане питання часу. А зараз ми повинні пройти цей етап становлення і визнання нашого автокефального статусу іншими помісними Православними Церквами", - сказав митрополит Епіфаній.

Він також додав, що митрополичий статус ні в чому не обмежує ПЦУ, адже вона стає Автокефальною Помісною Православною Церквою та отримує місце у диптиху почесних.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74115/

Следующая новость
Предыдущая новость

Букет для невесты заказываем в интернет магазине На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища

Публикации