Митрополит Епіфаній розповів, коли Українська Церква отримає патріарший статус

30.12.2018 16:29 3

Митрополит Епіфаній розповів, коли Українська Церква отримає патріарший статус

Митрополит Київський Епіфаній впевнений, що надання Православній Церкві України патріаршого статусу станеться після цілковитого її становлення.

Про це він 29 грудня заявив в ефірі каналу "Прямий", повідомляє ТСН.

Митрополит вважає, що поки це питання не на часі, адже Церква проходить процес створення.

"Звичайно, що на першому етапі становлення нашої Православної Церкви ми будемо мати митрополичий статус. Це теж як певна умова, через яку пройшли усі інші Православні Церкви. Майже жодна з Помісних Церков одразу не отримала патріаршого статусу. Це зараз, можливо не на часі, але згодом, коли ми станемо великою сильною єдиною Церквою в Україні, то це стане питання часу. А зараз ми повинні пройти цей етап становлення і визнання нашого автокефального статусу іншими помісними Православними Церквами", - сказав митрополит Епіфаній.

Він також додав, що митрополичий статус ні в чому не обмежує ПЦУ, адже вона стає Автокефальною Помісною Православною Церквою та отримує місце у диптиху почесних.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74115/

Следующая новость
Предыдущая новость

Пенопласт по низким ценам в Харькове Ответы на основные вопросы о ЭЦП в системе электронного документооборота Электронные весы от Веспрома – качество и надежность Дизайн интерьеров квартир и домов в Украине от Design Evolution Экскурсия по Санкт-Петербургу. Старейшие храмы Питера.

Публикации