Митрополит Епіфаній привітав християн світу, які святкують Різдво 25 грудня

25.12.2019 17:58 0

Предстоятель ПЦУ Епіфаній передав найщиріші вітання братам і сестрам з інших Помісних Православних Церков та християнам латинського обряду, які святкують 25 грудня подію Різдва Господа нашого Ісуса Христа.

“Як християни, члени Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви Христової ми радіємо разом з вами і передаємо найтепліші побажання, а також засвідчуємо свою сердечну близькість і братню любов”, – написав владика у Facebook.

Подія Різдва Христового – це те, що об’єднує усіх християн, незалежно від календаря, країни проживання чи національності, наголосив митрополит Епіфаній.

“Тож нехай світло цього великого свята долає усі перепони і непорозуміння між людьми, прикрашає душі чеснотами християнського благочестя, а серця й вуста єднає спільною подячною молитвою”, – наголосив він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78316/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тысячи люстр на одном сайте Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков Выбор по рейтингу честного онлайн казино в Украине Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве 3 способа привязать к себе любовь

Публикации