Митрополит Епіфаній пояснив роль гаджетів та Інтернету для Церкви

14.08.2019 2:40 0

Митрополит Епіфаній пояснив роль гаджетів та Інтернету для Церкви

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній пояснив, що прагне аби «наша Церква була відкритою, сучасною та доступною для усіх вірян». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сучасний світ живе у шаленому темпі, сьогодення неможливо уявити без інформаційних технологій, інтернету, сучасних комунікацій тощо. Вони покликані допомагати нам розвиватися, дізнаватися більше, бачити ширше, чути детальніше, аналізувати, а отже – ми не повинні нехтувати такими можливостями. Однак ми маємо розрізняти: що є головним, а що – похідним, що є змістом, а що – формою, що є метою, а що – засобом її досягнення. Тому не комп’ютер важливий, а те, що за його допомогою можна зробити, не телефон, а те, що за його допомогою можна сказати, не Інтернет, а те, що через нього можна донести.

За його словами, в ПЦУ прагнуть, щоб Церква була відкритою, сучасною та доступною для усіх вірян, а тому послуговуються різними сучасними технологіями для того, щоби виконувати власну головну місію – нести Слово Боже та допомагати людям. Щоби не лише у храмах, а й незалежно від місця перебування – чи на нашому сайті, чи на сторінках соціальних мереж, чи на шпальтах нашої газети – вірянам було духовно затишно разом з усіма братами і сестрами – єдиною помісною автокефальною Православною Церквою України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76824/

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть на популярных игральных слот аппаратах в интернет казино Love vulkan Сайт Владимира Мунтяна: философия из первых уст У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч Современные системы видеонаблюдения по разумным ценам

Публикации