Митрополит Епіфаній порівняв утиски української Церкви в Криму зі сталінськими часами

04.01.2020 4:11 0

Митрополит Епіфаній порівняв утиски української Церкви в Криму зі сталінськими часами

Предстоятель Православної Церкви України, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній вважає, що російська влада Криму намагається повністю витіснити українську Церкву і порівнює ситуацію на півострові з «сталінськими часами». Про це він сказав в програмі Радіо Свобода «Суботнє інтерв'ю», повідомляє сайт Крим.Реаліі.

«У Криму російська влада, тимчасова влада, намагається повністю витіснити нашу присутність. Зараз ведеться боротьба з виселення під виглядом ремонту владики Климента з єпархіального управління і кафедрального собору. А ще одне більш абсурдне рішення було прийнято судом в Євпаторії, що наші парафіяни власними силами повинні знести храм, храмову споруду. Це нагадує ті старі сталінські часи СРСР, коли храми руйнувалися. Тобто безбожники руйнували храми, а зараз ми це бачимо на окупованих територіях Криму і Донбасу», - вважає Митрополит Епіфаній.

Митрополит також зазначив, що ПЦУ регулярно звертає увагу міжнародної спільноти та української влади на проблему утисків української Церкви в Криму.

«Ми робимо все залежне від нас. Я, перебуваючи в США, відзначав, що ведуться переслідування, і ми просимо, щоб міжнародне співтовариство висловило стурбованість. І, наскільки відомо, зараз вже в Конгресі (США - КР) зареєстрований законопроект про те, що тут на окупованих територіях Криму і Донбасу порушується право на віросповідання. Тому ми і надалі будемо звертатися до міжнародних інституцій і тут, в Україні, бити тривогу, щоб і наша українська влада приєдналася до цього процесу», - підкреслив Глава ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78395/

Следующая новость
Предыдущая новость

Чистая вода от компании «АкваПро» с доставкой по Киеву 300-летие украинского святого отпраздновали в Беларуси Самые красивые соборы Европы: когда можно будет их посетить Каталог экипировки для занятий спортом Игровой портал для избранных - слоты для настоящих победителей

Публикации