Митрополит Епіфаній порадив, що треба зробити, щоби новий рік був щасливим

01.01.2020 11:13 3

Митрополит Епіфаній порадив, що треба зробити, щоби новий рік був щасливим

Митрополит Православної Церкви України Епіфаній порадив щодня робити добро, щоб весь рік бути щасливими.

Про це Предстоятель ПЦУ написав у Facebook, повідомляє Еспресо.

"Для кожного з нас рік, який завершується, був багатий на різноманітні події: на радість і сум, на здобутки і втрати, були добрі і, як ми звикли казати, погані дні... Але, за словами святителя Іоана Золотоустого, день буває поганий чи хороший не за своєю природою, а через нашу щирість чи байдужість. Бо день від дня нічим не відрізняється, і якщо ми робимо добро, то для нас день буде добрим та корисним, якщо ж ні - то поганим і матиме відповідні наслідки. Коли ми пам’ятатимемо про це і налаштовуватимемо себе на добро, звершуючи кожного дня молитви й справи милосердя, то не тільки один день, а весь рік буде для нас щасливим, бо буде духовно корисним", - написав владика Епіфаній.

Також Митрополит ПЦУ закликав людей бути вдячними за те, що вони мають.

"Вступаючи у новоліття, зосередьмо нашу увагу на щирій подяці Господу за всі Його благодіяння, якими Він обдарував кожного з нас, давши нам кожен день нашого життя, наших близьких, рідних, друзів, дах над головою і їжу на столі. Просімо у Нього, щоб Він простив гріхи, вчинені за прожитий час, зглянувся на нас і благословив рік, що наступає, миром і благополуччям", - додав першоєрарх.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78378/

Следующая новость
Предыдущая новость

Громаду Жовкви сколихнула неповага церкви УПЦ до загиблого в АТО бійця Холодное оружие и сувенирные товары Сколько стоит анализ на группу крови Выбираем оборудование для салона красоты Объявлен кастинг участников мюзикла «Лютер», который состоится в Украине

Публикации