Митрополит Епіфаній не виключає об’єднання ПЦУ з УГКЦ

13.05.2019 9:19 3

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній заявив, що не виключає можливості об’єднання ПЦУ з Українською Греко-Католицькою Церквою. Про це він сказав телеканалу "Еспресо".

Епіфаній заявив, що зараз багато хто говорить про об’єднання цих Церков в майбутньому, однак для цього необхідно прийти до діалогу.

"Зараз ми тісно співпрацюємо. Ми спільно втілюємо певні проекти, беремо участь у спільних заходах", - повідомив митрополит.

Він розповів, що питання можливого об’єднання підіймалось ним під час зустрічі з очільником УГКЦ.

"На зустрічі з Блаженнішим Святославом ми говорили про подальше поглиблення нашої співпраці. У цій співпраці ми прийдемо до діалогу, а вже діалог визначить, чи зможемо ми об’єднатися. Теоретично це в майбутньому можливо. Але це залежить від того, як ми будемо співпрацювати, підтримувати ці дружні стосунки, прагнути цієї єдності", - заявив Епіфаній.

Також він додав, що у майбутньому усі православні повинні об’єднатись у єдиній Церкві.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/75750/

Следующая новость
Предыдущая новость

Русский язык - самый привычный и самый сложный школьный предмет Один из популярных игровых порталов с видеослотами Монтаж теплого пола: подготовительные работы Где купить православные четки из настоящего камня? Европейское гражданство: кратчайший путь

Публикации