Митрополит Епіфаній з Послом США обговорили релігійну та соціально-політичну ситуацію в Україні

30.03.2019 11:51 6

Митрополит Епіфаній з Послом США обговорили релігійну та соціально-політичну ситуацію в Україні

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 29 березня 2019 року зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович. Зустріч відбулася у приміщенні Посольства США.

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, під час зустрічі йшлося про актуальні питання сьогодення, зокрема сторони торкнулися релігійної та соціально-політичної ситуації в нашій державі, значення незалежної Церкви в житті суспільства, а також обговорили ті позитивні кроки, які Православна Церква України уже реалізувала за декілька місяців після Об’єднавчого Собору.

Митрополит Епіфаній відповів на запитання Посла щодо внутрішнього життя Церкви, її соціального і просвітницького служіння.

Крім цього Митрополит Епіфаній та Марі Йованович відзначили важливість для майбутнього України проведення демократичних президентських виборів.

Предстоятель Церкви висловив вдячність Послу США за послідовну підтримку України з боку Сполучених Штатів Америки: «Ми дякуємо Вам за ті зусилля, які спрямовані на захист свободи віросповідання в усьому світі і в Україні зокрема. Також по особливому вдячні за ту підтримку, яку Сполучені Штати як союзник і друг продовжують надавати Україні в цей важливий для нас і всього світу час», – зазначив Митрополит.

На завершення Митрополит вручив пані Марі Йованович пам’ятні подарунки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75262/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лечение наркомании в Киеве Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации Как обустроить узкую прихожую Монетная история Николая Первого Изготовление памятников под заказ

Публикации