Митрополит Вінницький ПЦУ просить єрархів Елладської Церкви підтримати ПЦУ

11.10.2019 0:49 0

Митрополит Вінницький ПЦУ просить єрархів Елладської Церкви підтримати ПЦУ

Митрополит Вінницький і Барський ПЦУ Симеон звернувся до єрархів Елладської Церкви з проханням підтримати Вселенського Патріарха і ПЦУ.

Про це він сказав в інтерв’ю грецьким журналістам, переклад уривку з якого навів у Facebook речник Вінницько-Барської єпархії єромонах Софроній, повідомляє Релігійна правда.

“Від імені вірян, духовенства і єпископів нашої Церкви хотів би звернутися до єрархів Церкви Еллади з проханням у цей непростий час становлення нашої молодої Церкви підтримати Його Всесвятість Патріарха Вселенського Варфоломія, подати нам братню руку любові і стати першими після Вселенського Престолу, хто скаже нашим вірним: “Христос посеред нас!” Перша підтримка – найбільш потрібна і найбільш дорогоцінна, і Православна Церква України її ніколи не забуде”, – наголосив митрополит Симеон.

Також владика під час інтерв’ю відповів на запитання стосовно Об’єднавчого Собору, життя після Томосу та ситуації, яка склалася в Вінницько-Барській єпархії ПЦУ.

Як вже інформувала РІСУ, позачерговий Собор єрархів Елладської Православної Церкви 12 жовтня, у суботу, розгляне українське питання. 7 жовтня на початку засідання Синоду Блаженніший Архиєпископ Афінський і всієї Еллади Єронім ІІ підписав відповідне розпорядження.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/77405/

Следующая новость
Предыдущая новость

Признаки ВСД и методы правильного определения болезни Медичне обладнання для діагностики захворювань, реанімацій, операційних, кардіології, гінекології Подробно о системах видеонаблюдения - как выбрать правильную Подтяжка лица для возвращения вашей молодости На Луганщині селяни звинуватили настоятеля 100-річної церкви в її руйнації

Публикации