Митрополит Борис Ґудзяк зможе швидко заручитися підтримкою високопосадовців у США, - президент Американської торговельної палати в Україні

08.06.2019 3:21 3

Митрополит Борис Ґудзяк зможе швидко заручитися підтримкою високопосадовців у США, - президент Американської торговельної палати в Україні

Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер вважає, що митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк стане потужним голосом українців у Сполучених Штатах Америки.

Про це він написав в Українській правді.

«Ґудзяк буде віддано представляти церкву та українців. Це піде лише на користь Україні. Надзвичайно харизматичний випускник Гарвардського університету, Борис Ґудзяк зможе швидко заручитися підтримкою високопосадовців у Сполучених Штатах», - зазначив Гундер.

«Ґудзяк приїжджає до Америки в часи змішаних уявлень про Україну.

Білий дім, Держдепартамент і Конгрес прагнуть зрозуміти, яке майбутнє може чекати Україну з новим президентом і парламентом наприкінці цього року.

І американські, і українські політики приділятимуть пильну увагу і прийматимуть критичні рішення щодо зовнішньої політики.

З призначенням Ґудзяка Архиєпископом нова команда, що відповідальна за зовнішню політику України, діаспора та політичні діячі могли б гідно скористатись його порадами та голосом. Американські високопосадовці також отримають велику користь, якщо дослухатимуться до Владики Бориса», - наголосив президент Американської торговельної палати в Україні.

Як інформувала РІСУ, 4 червня 2019 року у катедрі Непорочного Зачаття у Філадельфії відбуалася офіційна церемонія інтронізації нового архиєпископа митрополита Філадельфійського УГКЦ Бориса Ґудзяка. Владика Борис став сьомим архиєпископом і митрополитом Філадельфійської митрополії УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/76083/

Следующая новость
Предыдущая новость

Китайские бани – специфика воздействия и польза для организма Барселона – отражение испанского характера Ремонт стиральных машин: частые проблемы и их решение Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Изготовление любых видов наружной рекламы

Публикации