Митрополити УПЦ МП з Донбасу вже можуть перетинати лінію розмежування

13.12.2018 8:00 9

Митрополити УПЦ МП з Донбасу вже можуть перетинати лінію розмежування

11 грудня 2018 року митрополиту Донецькому і Маріупольському Іларіону та митрополиту Горлівському і Слов’янському Митрофану відновили пропуски, що дозволяють перетинати лінію розмежування на Донбасі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Горлівської єпархії.

Як й деться у повідомленні, парафії і Донецької, і Горлівської єпархії знаходяться по обидві сторони лінії розмежування. Для повноцінного здійснення свого служіння правлячим архієреям цих єпархій необхідно особисто бути присутнім на парафіях і в монастирях по обидва боки, наголошують в єпархії.

Двома днями раніше єрархів не пропустили в Україну для здійснення богослужіння в Успенському Миколо-Василівському монастирі, аргументувавши це тим, що з 7 грудня Служба безпеки України анулювала їх пропуски.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/73856/

Следующая новость
Предыдущая новость

Передайте свою любовь сквозь время и пространство! Цветы курьером в Киеве Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси Готовим пиццу!

Публикации