Митрополити УПЦ МП з Донбасу вже можуть перетинати лінію розмежування

13.12.2018 8:00 9

Митрополити УПЦ МП з Донбасу вже можуть перетинати лінію розмежування

11 грудня 2018 року митрополиту Донецькому і Маріупольському Іларіону та митрополиту Горлівському і Слов’янському Митрофану відновили пропуски, що дозволяють перетинати лінію розмежування на Донбасі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Горлівської єпархії.

Як й деться у повідомленні, парафії і Донецької, і Горлівської єпархії знаходяться по обидві сторони лінії розмежування. Для повноцінного здійснення свого служіння правлячим архієреям цих єпархій необхідно особисто бути присутнім на парафіях і в монастирях по обидва боки, наголошують в єпархії.

Двома днями раніше єрархів не пропустили в Україну для здійснення богослужіння в Успенському Миколо-Василівському монастирі, аргументувавши це тим, що з 7 грудня Служба безпеки України анулювала їх пропуски.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/73856/

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный выбор предложений для вашего отпуска Доставка красивых цветов в Ирпене Юридичні послуги від висококваліфікованих спеціалістів Морские сувениры - особенности выбора Хостинг WordPress от WPHOST – это именно то, что вам нужно

Публикации