Митрополита ПЦУ Епіфанія у США нагородять премією Патріарха Афінагора

27.08.2019 1:31 0

Митрополита ПЦУ Епіфанія у США нагородять премією Патріарха Афінагора

Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній (Думенко) отримає премію Патріарха Афінагора в галузі прав людей.

Про це інформує UATV з посиланням на видання orthodoxie.com.

Премія була названа на честь одного з визнаних церковних лідерів XX століття Патріарха Афінагора I. Її вручає Орден святого Андрія /архонтів Вселенського Патріархату в Америці.

Архиєпископ Вселенського Патріархату у США Елпідофор заявив, що глава ПЦУ “був рішучим прихильником релігійної свободи Константинополя”.

“В Україні Епіфаній виявив мудрість, гідну Соломона, яка була необхідна для возз’єднання Церкви, повернення її до євхаристійної єдності”, – сказав Елпідофор.

За його словами, саме завдяки митрополиту Епіфанію, ПЦУ стала невід’ємним членом групи автокефальних Православних Церков у всьому світі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/76954/

Следующая новость
Предыдущая новость

Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Виртуальные развлечения с денежными призами победителям Как проверить новые казино и почему нужно играть в клубе Вулкан УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч Сайт мегаразвлечений и суперпризов

Публикации