Митрополита Донецького УПЦ (МП) нагородили орденом Польської Православної Церкви

17.07.2018 18:13 6

Митрополита Донецького УПЦ (МП) нагородили орденом Польської Православної Церкви

Митрополит Донецький і Маріупольський УПЦ (МП) Іларіон (Шукало) 16 липня здійснив офіційний візит до Предстоятеля Польської Православної Церкви, митрополита Варшавського і всієї Польщі Сави. Прийом відбувся в офіційній резиденції Предстоятеля в Варшаві, повідомляє Донбас Православний.

Митрополит Сава наголосив на важливості служіння Донецького архипастиря в житті православних християн, його діяльності на благо Матері-Церкви.

За заслуги перед Православною Церквою митрополита Іларіона нагородили орденом святої рівноапостольної Марії Магдалини ІІ ступеня з прикрасами.

Візит завершився відвідуванням головного храму Польської Православної Церкви - кафедрального собору святої рівноапостольної Марії Магдалини.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/71846/

Следующая новость
Предыдущая новость

Школьные рюкзаки и канцелярские товары оптом Євреї та німці відкриють у Дніпрі виставку, присвячену геноциду ромів "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины Почему все чаще используют LED экраны в освещении церковной жизни Свежий хамон и другие продукты на Фрешбазе

Публикации