Мирослав Маринович відзначенний медаллю «Солідарності»

01.09.2019 17:00 0

Мирослав Маринович відзначенний медаллю «Солідарності»

Вчора, 31 серпня, у Ґданську почесного президента Українського ПЕН, правозахисника, публіциста, віцеректора Українського Католицького Університету Мирослава Мариновича нагородили Медаллю Вдячності. Її заснував Європейський Центр Солідарності з нагоди 30-річчя польського руху «Солідарності», — йдеться на сторінці Українського ПЕНу.

Медаллю Вдячності щороку нагороджують "іноземців, які допомагали Польщі у її важкій боротьбі за свободу та демократію під час комуністичної диктатури, досліджували та популяризували історію антикомуністичної, демократичної опозиції в Польщі та світі, а також в дусі ідеалів солідарності відстоювали права людини; які цілеспрямовано просувають ідею солідарності як основи європейського порядку, працюють на порозуміння між країнами та панування діалогу". На сьогодні 699 людей були відзначені цією нагородою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77029/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мгновенное получение кредита в Украине Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Красивые детские фотозоны по выгодной цене Современный и амбициозный ресторан Принада на Оболони Комфорт для ребенка и спокойствие для родителей

Публикации