Мирослав Маринович відзначенний медаллю «Солідарності»

01.09.2019 17:00 0

Мирослав Маринович відзначенний медаллю «Солідарності»

Вчора, 31 серпня, у Ґданську почесного президента Українського ПЕН, правозахисника, публіциста, віцеректора Українського Католицького Університету Мирослава Мариновича нагородили Медаллю Вдячності. Її заснував Європейський Центр Солідарності з нагоди 30-річчя польського руху «Солідарності», — йдеться на сторінці Українського ПЕНу.

Медаллю Вдячності щороку нагороджують "іноземців, які допомагали Польщі у її важкій боротьбі за свободу та демократію під час комуністичної диктатури, досліджували та популяризували історію антикомуністичної, демократичної опозиції в Польщі та світі, а також в дусі ідеалів солідарності відстоювали права людини; які цілеспрямовано просувають ідею солідарності як основи європейського порядку, працюють на порозуміння між країнами та панування діалогу". На сьогодні 699 людей були відзначені цією нагородою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77029/

Следующая новость
Предыдущая новость

Врач может понадобиться в любую минуту Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Оптимальный вариант доставки из Китая- железнодорожные перевозки Медицинский журнал для вас

Публикации