Микола Томенко: «Музей Мазепи з’явиться у лаврі за будь-яких обставин»

21.07.2017 19:51 3

Микола Томенко: «Музей Мазепи з’явиться у лаврі за будь-яких обставин»

Цей захід — пролог великого виставкового проекту, результатом якого має стати відкриття у квітні 2019 року в цій давній пам’ятці першого в Україні музею, присвяченого видатному гетьманові, повідомили організатори.
«Музей Мазепи з’явиться у лаврі за будь-яких обставин. Не відомо лише, скільки треба часу, щоб переконати владу в підтримці цього проекту», — зазначив під час відкриття виставки один з ініціаторів створення музею Івана Мазепи у лаврі лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко, колишній віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питань, екс-заступник голови Верховної Ради України.
Реалізацію науково-дослідницької частини проекту й роботу над експозицією беруть на себе громадський оргкомітет і меценати. А щодо реконструкції Мазепиної вежі на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, то це сфера відповідальності держави.
22 липня цього року в селищі Коломак Харківської області відзначатимуть 330-річчя з часу обрання Івана Мазепи гетьманом України. Під час етнофестивалю «Гетьманська слава» буде відкрито і освячено пам’ятник гетьманові.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії В Одессе выступит христианская группа "NLM" из Амстердама Самая точная информация об офшорах У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді

Публикации