Миколаївська облрада підтримала створення автокефальної Церкви, а в Черкаській це питання відхилили

06.07.2018 17:15 12

Миколаївська облрада підтримала створення автокефальної Церкви, а в Черкаській це питання відхилили

Схвальне рішення Миколаївської обласної ради було прийнято на сесії облради у четвер, 5 липня. У проголосованому рішенні вказано, що створення автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне можливість деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні.
«Закликаємо всі органи центральної та місцевої влади, а також місцевого самоврядування всебічно сприяти створенню української автокефальної Православної Церкви заради миру і єдності, свободи та процвітання Української держави», — йдеться у відповідному документі.
У ці ж дні, 6 липня, на сесії Черкаської обласної ради депутат від БПП Анатолій Яріш зачитав звернення до Вселенського патріарха Варфоломія щодо автокефалії української Православної Церкви.
У зверненні йшлося про бажаність встановлення в Україні єдиної помісної Церкви. Депутатам обласної ради пропонувалося підтримати ініціативу щодо надання автокефалії Православній церкві в Україні, «на основі якого вона зможе посісти належне місце в родині помісних православних церков».
Яріш запропонував внести це питання в порядок денний сесії, однак депутати не проголосували за це.

Фото ukrreporter.com.ua

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Небезпечне мистецтво приховувати алкоголізм: чому необхідно звертатися за лікуванням Ефективність email-розсилок у сучасному маркетингу Гнатолог: наукове дослідження зубів та їх роль у здоров'ї Телеканал ICTV снял фильм о главе УПЦ КП

Публикации