Мер Дніпра обговорив перспективи співпраці з УПЦ (Константинопольського Патріархату)

17.04.2018 20:14 0

Мер Дніпра обговорив перспективи співпраці з УПЦ (Константинопольського Патріархату)

У відрядженні мер Дніпра відвідав найбільший та найвідоміший український некрополь у західній півкулі Землі — Саут-Баунд-Брук (цвинтар Святого Андрія). Нині на території цвинтаря спочивають близько 6 тисяч українців, що творили українську історію, так само боролися за свободу України. Тут поховані українські служителі церкви, вчені, військові, лідери повстанського руху, отамани Холодного Яру, діячи УНР, письменники Тодось Осьмачка та Євген Маланюк, борець за права кримських татар генерал Петро Григоренко тощо.

"У США, крім відвідин легендарного Саут-Баунд-Брук, зустрівся з керівництвом Української православної церкви в Америці. Разом із Митрополитом Антонієм і Архієпископом Даниїлом обговорили перспективи подальшої співпраці Української Церкви та Дніпра. Очікуємо високих гостей вже цього року. Вони – дійсно унікальні люди з особливою енергетикою, що огортає спокоєм і дозволяє хоч ненадовго забути про метушню зовнішнього світу", – пише мер на своїй сторінці у Фейсбуку.
Очевидно, йдеться про керівників УПЦ (Константинопольського Патріархату) у США – митрополита-предстоятеля Антонія (Щерби) та єпископа Даниїла (Зелінського), голову консисторії УПЦ в США. Ці ієрархи регулярно приїжджають в Україну з гуманітарними візитами. Зокрема, минулого року владика Даниїл відвідав Знам’янський дитячий будинок-інтернат ІІІ-IV профілю в Кіровоградській області.
Цього року УПЦ (Константинопольського Патріархату) готує 16-денну Студентську місіонерську поїздку на допомогу дитячим будинкам в Україні.
Впродовж останніх 18-20 місяців УПЦ в США передала понад $ 240 000 біженцям і військовим в Україну.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

«Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города Выгодные кредиты под залог квартиры Как сделать дом уютнее Именно в правильной очистке канализации кроется ключ к ее бесперебойной и постоянной работе. Только качественный и оригинальный инструмент на любой вкус

Публикации