Матеріально Церкву підтримує тільки кожен дев’ятий – опитування Центру Разумкова

26.04.2018 12:53 6

Майже кожен дев’ятий (11.3%) українець регулярно матеріально підтримує Церкву. При цьому, ніколи на надають такої підтримки 28.2%. Про це йдеться в доповіді Центру Разумкова, повідомляє власкор РІСУ.

Серед інших регіонів у цьому питанні вирізняється захід країни, де 28% підтримують фінансово Церкву, в той час як на решті території цей показник не більше 7%.

На фоні цього відносна більшість українців виступає проти податкових та комунальних пільг для релігійних організацій. Так, 42% вважає, що держава має ставитись до Церков, як до звичайних громадських організацій. При цьому майже кожен п’ятий (19%) вважає, що доходи релігійних організацій не повинні оподатковуватись. А 14.6% впевнені, що держава має надавати церквам пільги на комунальні послуги.

Знову ж таки, по цьому питанні спостерігається регіональна кореляція. Якщо на сході та півдні проти пільг виступають половина населення, то на заході тільки чверть.

Нагадуємо, що Центр Разумкова представив опитування на тему «Особливості релігійного і церковно-релігійного самовизначення українських громадян: тенденції 2010-2018 рр.». Дослідження проведено з 23 по 28 березня 2018 р. по всій території України за виключенням тимчасово анексованої АР Крим та окупованих районів Донецької і Луганської областей. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років, теоретична похибка не більше 2.3%.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/social_questioning/70949/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что посмотреть в Керчи История создания храма Святого Климента в Одессе Вивіз будівельного сміття: як не переплатити? - поради від "Мотор-М" Отличная программа для дизайн-проекта комнаты Азартный отдых в казино Вулкан с круглосуточным доступом

Публикации