Мальтійська cлужба допомоги готує для випускників інтернатів «валізи в майбутнє»

04.05.2019 3:59 0

Мальтійська cлужба допомоги готує для випускників інтернатів «валізи в майбутнє»

У рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» Мальтійська cлужба допомоги Івано-Франківська організовує благодійний проект «Валіза в майбутнє». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Цьогоріч підтримку отримають одразу три школи-інтернати: Печеніжинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Рогатинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат і Перегінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат.

Мета акції – забезпечити випускників речами першої необхідності, яких часом не вистачає у самостійному житті за межами школи-інтернату.

25 квітня за підтримки франківського фотографа Яни Бубли відкрилася благодійна виставка фотографій у Бастіоні, а 30 квітня та 1, 4, 5 травня – на Івано-Франківській стометрівці та на вулиці Лесі Українки. Під час заходу на стометрівці всі охочі можуть скласти фінансову допомогу у скриньки для пожертв, а також в офісі Мальтійської служби допомоги за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки, 1 (навпроти катедрального собору) або ж на Картку Приватбанку 5169330508143705 чи розрахунковий рахунок у Приватбанку 26003052517914, МФО 336677. Отримувач: БО Мальтійська служба допомоги. Призначення: благодійна пожертва. Акція «Валіза в майбутнє». Без ПДВ.

За зібрані кошти Мальтійська служба допомоги підготує для випускників «валізи в майбутнє». Така валіза міститиме: постільну білизну, ковдру, покривало, плед, рушники, спальний мішок, набір посуду, сковорідки, праску, чайник, фен, набір інструментів та предмети особистої гігієни. Ці подарунки волонтери вручать випускникам 24 травня, безпосередньо на свято останнього дзвоника.

Для перевірки прозорості та достовірності використання пожертв усі охочі можуть переконатися, що «валіза в майбутнє» знайшла свого вихованця. В цьому їм допоможе фотозвіт на офіційному сайті Мальтійської служби допомоги – http://www.malteser.if.ua/uk чи на сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/malteser.if/?ref=settings

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/75653/

Следующая новость
Предыдущая новость

Актуальные новости из Узбекистана и всего мира Развлечения и заработок на ведущем игорном ресурсе Лечебный гриб линчжи по оптимальной цене Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії Акційний пакет для нових абонентів “Волі”

Публикации