Майже Сталін: муфтій Москви назвав Путіна батьком російського народу

26.03.2018 12:24 6

Майже Сталін: муфтій Москви назвав Путіна батьком російського народу

Муфтій Москви і Центрального духовного зібрання мусульман Росії Альбір Крганов назвав Володимира Путіна - батьком народу Росії. Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.

"Адже Росія - це наша велика сім'я, в якій ми живемо багато століть. І глава держави у якійсь мірі, як би це не звучало, є нашим батьком, керівником, лідером багатонаціонального народу Росії", - сказав він журналістам, коментуючи звернення президента до росіян за підсумками виборів.

Муфтій розвинув аналогію з сімейними відносинами, зауваживши, що якщо, наприклад, "дружина і діти підтримують батька, радяться з ним з тих чи інших, навіть з побутових питань, то в домі панують мир і порядок, справи йдуть добре, і якщо виникають якісь проблеми, їх легше вирішити спільно, так само відбувається і на рівні країни".

"Тому дуже важливо, щоб було взаєморозуміння між главою держави і народом. А результати виборів наочно показали, що таке взаєморозуміння є", - зазначив муфтій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70590/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Редкие и нетипичные виды ставок на хоккей - азартные игры дял каждого Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Виртуальные слоты: «зеркало» в каждом клубе Vulkan Prestige П'ятидесятники України апробують нову навчальну програму для місіонерів

Публикации