Лікувально-діагностичний центр УГКЦ — перший в Україні церковний медичний заклад — відзначив п`ятиріччя

19.09.2018 11:37 3

Лікувально-діагностичний центр УГКЦ — перший в Україні церковний медичний заклад — відзначив п`ятиріччя

Протягом цього короткого часу центр Святого Луки вже зарекомендував себе як місце, де кожна людина, незалежно від соціального статусу, релігійного визнання тощо може відчути християнську приязнь і разом з тим отримати високопрофесійну та кваліфіковану медичну допомогу.
Незабаром на Прикарпатті постане повноцінна клініка Святого Луки. У новому приміщенні передбачені лабораторія крові, магнітно-резонансна томографія; комп’ютерна томографія; флюорографія; кабінети лікарів-консультантів різних напрямків, дві операційні кімнати та двадцять п’ять палат для післяопераційного та стаціонарного обслуговування.
З нагоди свого свята у ЛДЦСЛ спеціалісти проводили безкоштовні прийоми, а також надавали послуги лабораторних досліджень протягом усього дня.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» Электронные весы от Веспрома – качество и надежность Распродажа искусственных елок 2020 на sosna.kiev.ua: успей купить дешевле! Балкон под ключ, выгоды строительства такого балкона Онлайн запись на приём к репродуктологу

Публикации