Лікувально-діагностичний центр УГКЦ — перший в Україні церковний медичний заклад — відзначив п`ятиріччя

19.09.2018 11:37 3

Лікувально-діагностичний центр УГКЦ — перший в Україні церковний медичний заклад — відзначив п`ятиріччя

Протягом цього короткого часу центр Святого Луки вже зарекомендував себе як місце, де кожна людина, незалежно від соціального статусу, релігійного визнання тощо може відчути християнську приязнь і разом з тим отримати високопрофесійну та кваліфіковану медичну допомогу.
Незабаром на Прикарпатті постане повноцінна клініка Святого Луки. У новому приміщенні передбачені лабораторія крові, магнітно-резонансна томографія; комп’ютерна томографія; флюорографія; кабінети лікарів-консультантів різних напрямків, дві операційні кімнати та двадцять п’ять палат для післяопераційного та стаціонарного обслуговування.
З нагоди свого свята у ЛДЦСЛ спеціалісти проводили безкоштовні прийоми, а також надавали послуги лабораторних досліджень протягом усього дня.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Фотообои цветы - флора в декоре интерьера Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский Быстрые заработки на азартных играх Ракетки для тенниса

Публикации