Лідер ОУН застеріг УПЦ (МП) від провокацій та закликав прихильників ОУН підтримати ходу УПЦ КП

25.07.2018 16:24 9

Лідер ОУН застеріг УПЦ (МП) від  провокацій та закликав  прихильників ОУН підтримати ходу УПЦ КП

Хресна хода, організована Московським Патріархатом, не буде релігійним заходом – це буде політичний захід, спрямований на те, щоб не допустити надання Томосу й статусу автокефальної Українській Православній Церкві.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив лідер ОУН Богдан Червак.

Богдан Червак, коментуючи анонсовану на 27 липня у Києві хресну ходу Московського Патріархату, зазначив, що в ОУН закликали своїх прихильників і членів Організації підтримати ходу, яку проводитиме Патріарх Філарет та віряни Української Православної Церкви Київського Патріархату.

«Адже фактично це має бути хода, яка має заманіфестувати волю православних українців отримати Томос й отримати автокефальний статус українського православ’я», – наголосив Богдан Червак.

Що ж до хресної ходи, організованої Московським Патріархатом, лідер ОУН закликав називати речі своїми іменами: «Це не буде релігійний захід, це буде політичний захід, спрямований на те, щоб не допустити надання Томосу, надання статусу автокефальної Українській православній церкві. Якщо це буде виливатися у різноманітні провокації, то правоохоронні органи мають їх не допустити, оскільки ці провокації спрямовані не тільки на те, щоб українське православ’я не здобуло статус єдиної і помісної церкви, а це будуть заходи, спрямовані проти української держави».

Богдан Червак зауважив, що під провокаціями має на увазі агресивні та нахабні випади проти української держави, а саме акції, спрямовані на підтримку так званих «ДНР-ЛНР». Лідер ОУН припустив, що з огляду на досвід попередніх років, подібне може повторитися і цього року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/71935/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как защитить нагревательные приборы от накипи Казино, которое не может вам не понравиться На что стоит обратить внимание при покупке кондиционера Качественная печать ценников Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії

Публикации