Лідери європейських католицьких спільнот провели на Тернопільщині спільну конференцію

04.07.2018 14:04 6

Лідери європейських католицьких спільнот провели на Тернопільщині спільну конференцію

Розпочалося засідання за круглим столом зі спільної молитви на чолі з єпархом Бучацьким Дмитром (Григораком), за участю священнослужителів о. д-ра Руслана Корнята – голови Комісії у справах єдності між християнами, о. Володимира Заболотного – протосинкела Бучацької єпархії, а також представників духовенства й освіти, громадськості, харизматичної спільноти «Віри, Надії, Любові і їх матері Софії».
Зупинившись на основній проблемі гендерних викликів, промови представників європейських спільнот головно стосувалися важливості об’єднання християнських спільнот задля захисту християнських цінностей.
«Потрібно об’єднуватись у питаннях християнських цінностей на тому етапі, на якому ми є, хоча християни різних Церков використовують різну термінологію. І в наступній нашій місії є будівництво світу для Христа на довірі й повазі між християнами різних деномінацій. Реформа християнського об’єднання основана на місії євангелізації, школи учнівства, структурній зміні вільних церков. Насправді дуже легко повірити в те, що ми нічого не зможемо, але ми зможемо все», – сказав архідиякон римо-католицької архідієцезії Відня Йоханес Фіхтенбауер.
Свою точку зору висловив і місцевий владика УГКЦ Дмитро (Григорак): «За останні три роки гендерна ідеологія, яку заборонено критикувати, входить у закони держави й освітні програми. Потрібно змінити мислення нашої молоді. Часто ми говоримо про гендер із нашими студентами. І кожен має вільну волю мислити. У чому ж злоба гендерної теорії? Вона змушує прийняти одну позицію. Від цього не можна відступити, бо це вважатиметься "дискримінацією". Важливо не мовчати. Якщо буде спротив знизу суспільства, ми зможемо загальмувати цей процес. З погляду християнської моралі те, що було колись ненормальним, зараз, на жаль, нормальне. Поки ми – християни, то мусимо утверджувати християнські засади через школу. Насувається нова тоталітарна диктатура. Якщо не спинимо її, то хоч би відтермінуємо. Завжди, коли йдеться про відступництво від Бога, йдеться про диктатуру, смерть. Ми повинні говорити про "свободу" і "толерантність" із християнської позиції. Кожен на своєму місці має противитись новій ідеології. Церква ніколи не була проти людей, а проти гріха».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мебель для кабинета по выгодным ценам Получение американской визы для украинцев быстро и безопасно Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Выдающийся деятель из мира политики Автооптика по заводским ценам

Публикации