Лютеранський пастор отримав орден від Німеччини за прихисток майданівців у 2013-2014 р

10.11.2019 4:35 0

Про нагороду повідомила 8 листопада посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, передає "Інтерфакс-Україна".

"Він допомагав людям на майдані Незалежності взимку 2013-2014 рр, виступав за їхнє право на мирний протест. Він перетворив кірху св. Катерини на притулок, місце спокою і в умовах небезпеки запобіг насильницькому протистоянню протестувальників і поліції, вставши між сторонами", – сказала посол на врученні ордена.

Дипломат наголосила, що орден є найвищим цивільним визнанням ФРН заслуг перед суспільним благом і присуджується і громадянам Німеччини, і іноземцям за політичні, соціально-економічні та духовні здобутки, а також за особливі заслуги перед Німеччиною.

У свою чергу, пастор подякував за таку нагороду та висловив сподівання на мир в Україні.

"Є німецька пісня, сенс якої можна передати так, що багато маленьких кроків і велика кількість людей можуть змінити світ. Ви і я можемо йти цим шляхом і досягти блага для світу. Нас об'єднує бажання миру для України. І я щиро бажаю всім українцям, щоб цей мир якомога швидше настав", – зазначив нагороджений.

Ральф Гаска був пастором церкви в Києві з 2009 року по 2015 рік.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/protestants/lutherans/77741/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей Лучший игровой портал для роскошного азартного отдыха Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Цифровая полиграфия в Киеве: где заказать качественные услуги SlotoKing – позитивное казино для выигрышей

Публикации