Львів вшановує жертв Скнилівської трагедії

27.07.2018 23:25 0

Львів вшановує жертв Скнилівської трагедії

У Львові сьогодні, 27 липня, вшановують пам’ять загиблих під час авіашоу на військовому аеродромі «Скнилів» у 2002 році.

У місті проходять поминальні заходи. Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, о 10.00, у каплиці Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії, що біля летовища, відбулася Літургія, опісля – парастас за загиблими.

Також загиблих під час авіашоу вшановують на місці трагедії, де встановлено пам’ятник «Сегмент пам’яті».

Як повідомлялося, до 16-ї річниці Скнилівської трагедії членам сімей загиблих нададуть одноразову матеріальну допомогу.

Нагадаємо, 27 липня 2002 року на військовому летовищі «Скнилів» у Львові під час авіашоу, присвяченого 60-річчю 14-го авіаційного корпусу Військово-повітряних сил України, сталася одна з найжахливіших катастроф на авіашоу у Європі. Внаслідок падіння літака Су-27 загинуло 77 людей, в тому числі 28 дітей. Ще понад 500 людей були визнані судом постраждалими.

На аеродромі на момент катастрофи перебувало близько 10 тисяч осіб. Фігури вищого пілотажу виконували досвідчені пілоти першого класу полковник Володимир Топонар і другий пілот полковник Юрій Єгоров. Обидва пілоти встигли катапультувалися й зазнали лише незначних травм.

За кількістю загиблих, ця подія вважається найбільшою катастрофою в історії авіаційних свят.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/71971/

Следующая новость
Предыдущая новость

Условия получения бездепозитного бонуса в онлайн-казино Шнековый насос Aquatica – отличный выбор по разумной цене Профессиональная уборка квартир и помещений в Питере Преимущества покупки пластиковых окон с Алиас-Киев Что ждет человека после Смерти?

Публикации