Львів'ян запрошують відсвяткувати "Римське Різдво"

22.12.2019 2:58 0

24 грудня о 21:00 римо-католицька парафія св. Івана Павла ІІ у Львові запрошує охочих відзначити Святвечір та Різдво за григоріанським календарем. Захід "Римське Різдво" організують у місті вже вдев'яте, відбудеться він у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35-А).

Як повідомили у парафії св. Йоана Павла ІІ, цього року назву для заходу обрали дуже символічну - "Святкуймо двічі. Частина 1: Католицьке Різдво". Таким чином хочуть підкреслити, що у Львові традиційно святкують Різдво за двома календарями.

Святкування розпочнеться традиційною урочистою месою "Пастирка", рівно опівночі, опісля християн спеціальними автобусами розвезуть додому. Особливістю заходу є те, що у ньому беруть участь студенти з африканських країн, які навчаються у Львові. Вони будуть ділитися власними національними різдвяними традиціями.

Парафія св. Івана Павла ІІ має каплицю на вул. Стрийській, 6, але Святвечір і Пастирку проводить в УКУ з причини великої кількості людей, які зазвичай долучаються до заходу. В каплиці ж відбудуться служби 25 грудня о 9:00, 10:30, 12:00 і 18:30.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/78265/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбирать хорошее казино в 2019 году Качественное продвижение и реклама сайтов и социальных сетей Приметы на свадьбу что можно что нельзя Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана»

Публикации