Львів’яни відновили хрест, який узимку знищили вандали

03.04.2019 14:48 6

Львів’яни відновили хрест, який узимку знищили вандали

У Хрестопоклонну неділю, 31 березня, у Львові, на горі Баба-род у районі Знесіння, завдяки місцевим громадам УГКЦ встановили хрест Господній, який у січні зруйнували вандали. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Попередній хрест було встановлено двадцять сім років тому, але перед Різдвом цього року невідомі особи його зрізали і кинули у прірву. Новий хрест встановили за пожертви парафій Знесіння. «Нововстановлений освячений хрест відтепер буде охороною Знесіння», – переконані парафіяни місцевих церков.

«Ці території, де зараз розташована Свято-Вознесенська церква – колись були королівськими угіддями: про це вказують перші писемні згадки з міських архівів 1469 р. Як свідчать деякі архівні матеріали, саме тут був побудований перший християнський храм у Львові. Ці місця, намолені віками, і сьогодні наповнюють особливою Божою ласкою тих, хто приходить із відкритим серцем. Навіть район Знесіння отримав свою назву за назвою церкви. Ця подія, а саме встановлення нового хреста на місці, де було зруйновано попередній, є свідченням того, що тут Христос живе в серцях багатьох людей», – розповів настоятель храму Вознесіння Господнього о. Михайло Городиський.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75302/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как не ошибиться с выбором подарка для девушки Обсидиановый образок Вера, Надежда и Любовь Газобетон – низкие цены и доставка по Харькову Экспертная оценка антикварных вещей по фото УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря

Публикации