Львівські прикордонники вилучили 42 ікони

14.08.2017 8:39 0

Львівські прикордонники вилучили 42 ікони

У пункті пропуску «Рава-Руська» прикордонники Львівського загону спільно із митниками виявили контрабанду цінних церковних предметів. Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

12 серпня зранку до пункту пропуску «Рава-Руська» з Польщі прибув легковий автомобіль «Volkswagen» польської реєстрації. За кермом транспортного засобу знаходився громадянин України. Виходячи з аналізу оцінок ризику спільна оглядова група зініціювала проведення більш детального огляду автомобіля.

В салоні та багажнику іномарки були виявлені предмети церковного вжитку, а саме:42 ікони, хрестик з ланцюжком та срібні розарії в асортименті.

Вилучені предмети передали працівникам Державної фіскальної служби. Очікується прибуття експертів для проведення експертизи на предмет культурної чи історичної цінності. Громадянина України 1968 року встановленим порядком пропущено через державний кордон.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій Покупка и установка памятников из гранита Склады и ангары от ЮгАгроСоюзПром Кримський архієпископ УПЦ КП відвідав у суді заарештованого українця Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта»

Публикации