Львівський міжрелігійний проект здобув престижну австрійську нагороду

14.09.2018 22:43 0

Львівський міжрелігійний проект здобув престижну австрійську нагороду

6 вересня 2018 року у відомому віденському клубі Porgy&Bess вже вп’яте відбулася церемонія вручення премії «Intercultural Achievement Award» (IAA), якою МЗС Австрії відзначає проекти в галузі міжкультурного діалогу. З-поміж майже 300 проектів із більше ніж 50 країн світу фахове журі обрало 5 переможців, серед яких і проект з України.
Престижну премію в категорії «Інновації» виборов Львівський центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» з проектом «The School of Interreligious Dialogue». На урочистій церемонії нагородження була присутня Міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль, яка виголосила вітальну промову.
Школа міжрелігійної журналістики стартувала у Львові 16 лютого 2017 року. Організатор проекту – Лідія Батіг, журналіст сайту «Духовна велич Львова»; співорганізатор – Тарас Дзюбанський, керівник Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».
«Це велике досягнення для «Лібертасу». Ця нагорода є поштовхом до майбутніх проектів, до розвитку міжрелігійного діалогу в нашому суспільстві, до нових ініціатив. Це досягнення є свідченням для всієї Європи та світу, що Україна – сильна держава, готова будувати мир між представниками різних культур і релігійних традицій, протистояти стереотипам. Ми можемо бути зразком для усіх», – сказав Тарас Дзюбанський.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дитячий одяг на всі сезони Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Возможность получить международное образование Что нужно сделать перед началом новых отношений Строительство мансарды

Публикации