Львівський драмтеатр вперше представить комедію "боженька" — про політичні спекуляції на релігійних почуттях

23.03.2018 16:03 12

Львівський драмтеатр вперше представить комедію

«“боженька” - це вистава, дія якої перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Однак, найкраща зброя проти страху - це сміх. Тому ми називаємо цю історію про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях комедією і запрошуємо сміятись разом з нами - чим голосніше, тим краще», - розповідають автори вистави.
Автор п’єси - Валерій Пєчєйкін. Переклад - Оксана Данчук. Режисура, сценографія - Ігор Білиць. Костюми - Олена Курдюкова. Хореографія і пластика - Нінель Збєря. Світло - Андрій Чайковський. Музика - Юрій Смірнов
Діють:
Мишеня - Богдан Грицюк
Кошеня - Роман Кривдик
Лисичка - Анастасія Лісовська
Білочка - Рита Гуркач
Зайчик - Анна Єпатко
Ведмедик - Дмитро Наумець
Тигрик - Іван Довгалюк
Їжачок - Андрій Кравчук
Журавлик - Володимир Пантєлєєв

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая доставка вкусных роллов и суши Доверяйте вопрос разработки сайтов профессионалам Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні Рюкзаки для всей вашей семьи Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое»

Публикации