Львівський архиєпископ УПЦ (МП) заявив про зумисний підпал церкви на Сихові, ДСНС стверджує інше

03.02.2018 15:36 9

Львівський архиєпископ УПЦ (МП) заявив про зумисний підпал церкви на Сихові, ДСНС стверджує інше

У ДСНС кажуть, що вогонь йшов зсередини храму і причиною пожежі стало коротке замикання

Архиєпископ львівський і галицький УПЦ (МП) Філарет заявив, що пожежа у храмі на просп. Червоної Калини, 89 цієї вночі виникла внаслідок підпалу радикалами. Про це йдеться в офіційній заяві архиєпископа Філарета, опублікованій 3 лютого на порталі «Духовна велич Львова».

«Сьогодні о 02:00 вночі від рук радикально налаштованих людей було підпалено православний храм. Те, що відбулося у Львові не вкладається в свідомості людей. Стає дивним, коли християни висловлюють свою політичну позицію підпалом храму. Ми живемо в ХХІ столітті, але спостерігаємо за тим, що нічого не змінилося від часів гонінь на Христа. Ісус Христос був гнаний вчора, гнаний сьогодні і буде гнаний завжди. Але тільки Христос є вчора, сьогодні і назавжди, а ім‘я гонителів зникли з лиця землі», – йдеться у заяві архиєпископа Філарета.

Заява Філарета стосується сьогоднішньої нічної пожежі у храмі на Сихові, під час якої вогнем зруйнувалася обшивка даху, дерев'яне перекриття, стіни та церковний інвентар.

Однак речник ДСНС Львівщини Віталій Туровцев зазначив ZAXID.NET, що попередньою причиною виникнення пожежі є коротке замикання елетромережі. «Точну причину пожежі встановлять правоохоронці. За попередньою версією, вогонь виник внаслідок короткого замикання електромережі. Можу сказати, що вогонь ішов зсередини будівлі. Однак деталі ще мають встановити правоохоронці», – розповів речник ДСНС Львівської області Віталій Туровцев.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/69960/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить классный уголок Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Поисковое продвижение интернет магазинов Большой выбор ароматных церковных благовоний Женские леггинсы по лучшей цене

Публикации