Луцька синагога після незаконної оренди стала частиною заповідника

22.11.2017 9:42 6

Частину приміщення пам’ятки архітектури національного значення у Луцьку передали Державному історико-культурному заповіднику.

Про це власкору «Вголосу» повідомили у прокуратурі Волині.

На виконання рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Луцької місцевої прокуратури, підприємець звільнив приміщення площею майже 195 кв. м. й вартістю понад 1 мільйон 466 тисяч гривень – частину будівлі пам’ятки архітектури національного значення «Синагога», що на вулиці Данила Галицького у Луцьку.

Прокурори з'ясували, що користувач пам’ятки, Волинська організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», не мав права розпоряджатися майном та передавати його в оренду підприємцю. Відтак на виконання рішення суду приміщення за актом приймання-передачі передано адміністрації Державного історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/69074/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрые кредиты онлайн Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Медицинская книжка для вашего трудоустройства Защити свой телефон от вирусов Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок!

Публикации